KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16427359
nr 1642 7359
Gustaf Fredriksson
(1901-1982), Sverige
Skeppsporträtt. Signerad. Akvarell, 24x32 cm, yttermått inklusive ram: 29x37 cm
Gustaf Fredriksson, svensk bildkonstnär född 1901, död 1982.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 september 2024
kl 18:44:29
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
Gustaf Fredriksson
Läs mer om Gustaf Fredriksson